Znajdź na stronie
Modyfikacja: 2017-02-15
Przejdź do treści

Menu główne:

2016.09.30

container
2016.09.30 Inauguracja Pozytywnej Kampanii 2016-2017 w Szkole Podstawowej i Gimnazjum
W dniu 30.09.2016r., wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, wzięli udział w pierwszym „PoztonApelu”, przygotowanym w ramach inauguracji Pozytywnej Kampanii w bieżącym roku szkolnym.
Na wstępie, dzieciom i młodzieży zostały przypomniane cele i założenia programu, a kolejno wszyscy razem oglądając przygotowany film, wróciliśmy wspomnieniami do ubiegłorocznego podsumowania Pozytywnej Kampanii – „PozytonHappeningu”.
W dalszej części spotkania, na środek sali zostali zaproszeni wszyscy nagrodzeni do tej pory „Pozytoni” poszczególnych miesięcy, gdzie każdy z nich miał okazję do przypomnienia wszystkim zgromadzonym krótkich haseł oraz ilustracji obrazkowych promujących Kampanię.
Kolejno, jako podsumowanie oficjalnego otwarcia, odśpiewana została piosenka zespołu Tabb & Sound’N’Grace – „Możesz Wszystko”, promująca powyższy projekt.
Na tym podziękowaliśmy całej społeczności szkolnej, zachęcając do czynnego udziału w Pozytywnej Kampanii, realizowanej w bieżącym roku szkolnym.
Psycholog Marta Rajniuk
2016.09.30 Dzień chłopaka w Szkołach Ponadgimnazjalnych
Dziewczyny ze Szkół Ponadgimnazjlanych już od środy przygotowywały niespodzianki dla chłopaków ze szkoły. Część przygotowywała gazetkę szkolną i życzenia, a inne smaczne desery. Piątek okazał się bardzo miłym dniem dla wszystkich, zarówno uczniów jak i uczennic.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego